شناسه مرکز :

1262

 

نام مرکز :
فیزیوتراپی کارن

 

شماره تماس :
(قابل مشاهده فقط برای اعضا و دارندگان کارت “صدر میهن”)

 

آدرس :

 

سایت / آدرس صفحه / کانال در شبکه های اجتماعی :

karanphysio

 

تنوع خدمات قابل ارائه :
فیزیوتراپی و لیزردرمانی کامل، تمام مشکلات عضلانی اسکلتی، بیماری های سیستم عصبی نظیر ام اس و پارکینسون آسیب‌های سیستم عصبی نظیر سکته مغزی، آسیب های ورزشی، فیزیوتراپی در کهنسالان، فیزیوتراپی قبل و پس از جراحی ها مشکلات ستون فقرات

 

ویژگیها و خصوصیات (اعلام شده از جانب مرکز) :
کلیه خدمات فیزیوتراپی توسط متخصص فیزیوتراپی به طور مستقیم انجام شود. هر جلسه درمانی بدون در نظر گرفتن محدودیت زمانی برای هر بیمار به طور کامل شامل ورزش درمانی، درمانهای دستی و آموزش تمرینات منزل خواهد بود که هزینه اضافه بابت آیتم های گفته شده از بیمار اخذ نمی‌شود و شامل هزینه اولیه فیزیوتراپی می‌باشند. انواع ماساژ درمانی در کلینیک قابل ارائه میباشد به این منظور هر فرد ابتدا از لحاظ مشکلات خاص بدنی ارزیابی شده و پس از مشاوره با فیزیوتراپیست مرکز، جلسات ماساژ درمانی خود را آغاز می‌کند. پکیج های درمانی به صورت ترکیب ماساژ و فیزیوتراپی قابل ارائه می باشد. مرکز فیزیوتراپی کارن افتخار همکاری با مرکز تندرستی آریاتن را دارد و به این صورت که بیماران می توانند با بهره مندی از تخفیف ویژه از برنامه های تغذیه ورزشی تخصصی مجموعه آریاتن بهره‌مند شوند. بیماران می توانند از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب با شماره همراه معرفی شده تماس گرفته و از مشاوره تلفنی و آنلاین استفاده کنند.

 

درصد تخفیف به دارندگان کارت “صدرمیهن” :
30%

 

موارد درج شده در مورد هر مرکز (نظیر کیفیت ، تضمین و گارانتی، شرایط پیش پرداخت، پرداخت و …) مطابق با اعلام خود مراکز میباشد، لذا بدیهی است دارندگان محترم کارت باید خود نسبت به تشخیص و انتخاب مرکز مناسب اقدام نموده و کیفیت و خدمات مطلوب مورد انتظار را از ایشان خواستار باشند.