شناسه مرکز :

322

 

نام مرکز :
کمجا مدرن تخت

 

شماره تماس :
(قابل مشاهده فقط برای اعضا و دارندگان کارت “صدر میهن”)

 

آدرس :
شعبه 1: یافت آباد بازار مبل کاسپین پلاک ۲۹
شعبه 2: یافت آباد بازار مبل خلیج فارس پلاک 7

 

سایت / آدرس صفحه / کانال در شبکه های اجتماعی :
www.moderntakht.ir

moderntakht

 

تنوع کالا و اجناس قابل عرضه :
تختهای کمجا، خاص برای هر فضا اعم از اتاق خواب و سالن پذیرایی منزل – بیش از ۲۵ محصول سرویس خواب کمجا خاص (تاشو دیواری) – بیش از ۵۰ مدل سرویس خواب: زمینی، چرمی، پارچه ای، اروپایی و ام دی اف

 

ویژگیها و خصوصیات (اعلام شده از جانب مرکز) :
۱۵ سال سابقه درخشان در تولید و ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش ویژه – ارائه تمامی محصولات و طراحی‌های روز آسیای شرقی و اروپا – طراحی مجدد بدون هیچگونه هزینه اضافی با توجه به نیاز مشتریان که باعث رفع نیاز بسیاری از مشتریان و استفاده بهینه از فضا می گردد. طراحی، نوآوری و خلاقیت شعار ماست. تمامی محصولات و طراحی‌های مدرن تخت با نام تجاری این شرکت ثبت شده. نوع متریال به کار رفته در تمامی محصولات درجه یک بوده و تمامی محصولات همراه با برگه گارانتی ۲ ساله و خدمات ۱۰ ساله می‌باشد. ویژگی منحصر به فرد مدرن تخت نسبت به رقبا، طراحی و ساخت محصول بر طبق فضای موجود برای هر مشتری است. تمام محصولات سفارشی هستند همراه با تنوع بالای رنگ و طرح (بدون محدودیت) و در نهایت قیمت مناسب و خدمات پس از فروش. قیمت با توجه به بالا بودن کیفیت نسبت به رقبا بسیار منصفانه است به طوری که نیاز به تخفیف نمی باشد ولی به دارندگان کارت صدرمیهن تخفیف تعلق میگیرد.

 

درصد تخفیف به دارندگان کارت “صدرمیهن” :
5% تا 10% (بسته به نوع محصول انتخابی)

 

موارد درج شده در مورد هر مرکز (نظیر کیفیت ، تضمین و گارانتی، شرایط پیش پرداخت، پرداخت و …) مطابق با اعلام خود مراکز میباشد، لذا بدیهی است دارندگان محترم کارت باید خود نسبت به تشخیص و انتخاب مرکز مناسب اقدام نموده و کیفیت و خدمات مطلوب مورد انتظار را از ایشان خواستار باشند.